Workshop základů první pomoci

Pro velký zájem zveme na druhou odbornou besedu spojenou s workshopem základů první pomoci.

S lektorem Bc. Martinem Smolíkem, DiS. se, na základě velkého ohlasu na listopadový termín, uskuteční druhá beseda spojená s workshopem první pomoci. Náplň kurzu bude shodná - budeme se nejdříve teoreticky a poté i prakticky věnovat klíčovým tématům první pomoci. Získáte základní znalosti a dovednosti při nejčastějších rizikových stavech dětí a dospělých, součástí workshopu bude ukázka resuscitace a její nácvik na resuscitačních modelech nebo ukázka použití tlakových obvazů. Počítáme také s dostatečným prostorem pro Vaše otázky a sdílení zkušeností. Lektor Bc. Martin Smolík, DiS. je diplomovaný zdravotnický záchranář se 14 lety praxe v urgentní medicíně. Vystudoval vyšší odbornou školu a od té doby získal celou řadu zkušeností jako zdravotnický záchranář Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje, Královehradeckého kraje a hlavního města Prahy. V současnosti pracuje i jako vedoucí školícího střediska společnosti WorkMed s.r.o.

Kdy:
Středa 31. ledna 2018 od 10.00 do 13.00 hodin

Kde:
Klubovna Okamžiku, z. ú. (Na Strži 1683/40, Praha 4, 4. patro)

Akce je určena pro osoby se zrakovým postižením, vstup na setkání je zdarma. Počet účastníků akce je omezený. Přednost při přihlašování budou mít ti, kteří se nezúčastnili prvního kurzu.

Svoji účast nám nahlaste nejpozději do 26. ledna e-mailem na dc@okamzik.cz nebo telefonicky na číslech 775 209 055, 604 841 926 nebo 233 379 196.

Pro zájemce zajistíme doprovod na workshop a zpět. Sraz je v 9.40 na nástupišti metra „C“ Pankrác, ideálně u předního vagónu vlaku jedoucího z centra. Pokud máte o doprovod zájem, oznamte nám to při nahlašování účasti.

Na setkání s Vámi se těší
pracovníci Poradenského centra a Centra aktivního života

 << Všechny aktuality 
© Okamžik, z. ú. 2016webmaster(at)okamzik.cz