Festival Colours of Ostrava zve již posedmé v řadě na Colours bez bariér

16. ročník multižánrového hudebního festivalu Colours of Ostrava 2017 letos proběhne 19.-22. 7. 2017 v Dolních Vítkovicích.

Stejně jako v minulých letech nabízíme řadu výhod pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P – jako jsou například zvýhodněná cena vstupenky, u ZTP/P doprovod zdarma, zprostředkování bezbariérového ubytování, možnost objednat si zdarma asistenta, který poskytne servis při pohybu v areálu. I v letošním roce nabízíme přepravu osob po Ostravě bezbariérovými automobily, tzv. BB TAXI. Návštěvníci se zdravotním znevýhodněním s průkazem ZTP a ZTP/P si navíc mohou zarezervovat parkovací místo před areálem i v našem stanovém městečku.

Doporučujeme také sledovat i naše oficiální webové stránky www.colours.cz, sekce Praktické. Pro všechny potřebné informace je zde také náš kontaktní e-mail bezbarier@colours.cz a telefon 731 932 768.

Festival Colours of Ostrava v minulém roce navštívilo téměř 600 zdravotně znevýhodněných návštěvníků z celé České republiky ale také ze zahraničí (především ze Slovenska a z Polska). Věřím, že i program letošního ročníku bude pro Vás natolik atraktivní, abyste jej navštívili také Vy a Vaši přátelé.

Pro bližší informace kontaktujte: Mgr. Katarína Kijonková, vedoucí projektu
Monika Macháčková, koordinátor projektu
Mob.: 731 932 768, e-mail: bezbarier@colours.cz

 << Všechny aktuality 
© Okamžik, z. ú. 2016webmaster(at)okamzik.cz